Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fülön csaptak és nem hallok...

Fülön csaptak és nem hallok jól a bal fülemre mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

3 napja fülön csaptak tenyérrel és a bal oldali fülem onnantól bedugult ha mondhatom így.Megijedtem hogy valami baj van,voltunk hallásvizsgálaton,voltunk füll o.g. -nél is és minden eredmény azt mutatta jól van a fülem,nincs semmi baja.

Nos ez mind szép és jó de engem rohadtul zavar hogy ha MÉLY,(kocsihang,beszélek,esetleg bármiféle mélyebb hang van olyan érzetem van hogy el van dugulva és nem hallok csak fél füllel,amúgy ilyen alap helyzetben otthon nem érzem azt csak az elöbb említett dolgoknál és a mindenapi életbe szinte egész nap ezzel találkozok szóval nagyon azavró. orvos azt mondta várjak és majd menjek vissza 1 hét múlva,de szerintem tökre ugyan az a gond lesz akkor is.Nincsa valami megoldás ,gyógyszer vagy házi paraktika mi lehet a gondja?


2015. márc. 12. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel a kristálygömbön nem jól látom, tanácsolnák egy ORL kivizsgálást, amely megállapítja a problémát.
2015. márc. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajna erre nincs házi praktika, menj vissza hétfőn a fülészetre.
2015. márc. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!