Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Normális, ha kb 2 hete kibicsa...

Normális, ha kb 2 hete kibicsaklott a lábam, előző héten elmúlt a fájdalom, de most újra érzem és nem gyógyult meg teljesen?

Figyelt kérdés
2015. márc. 30. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen lágyrész sérülések lassan normalizálódnak és időjárás-változáskor sokszor fájnak is majd.
2015. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még 1 hónap után is fáj a lábam amikor egyszer kibicsaklott a bokám, pedig 1 hónapig fásliztam.
2015. márc. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az normális gyógyulási folyamat, hogy oldalt feszül kicsit és bekékült az utóbbi 1 napban?
2015. márc. 31. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb az lenne ha megnézetnéd orvossal ! Nem igazán jó szórakozni az ilyennel nekem meghúzódtak a bokámba a szalagok 5hét kellett hogy tudjak vele focizni akkor sem fájdalom mentesen, az előző kommentelőnek meg üzenem hogy nem igazán volt jó ötlet fáslizni ennyi ideig mert az gyengíti a szalagokat.. legjobb ilyenkor az ha pihenteted és ha már nem fáj akkor meleg vízbe nyújtani, mert ilyenkor leragadnak a szalagok és egy rossz mozdulat szakadást is eredményezhet, nézesd meg és ott kiderül mi lehet a baj a lilulás nem jelent jót, addig se erőltesd, mihamarabb nézesd meg !
2015. ápr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!