Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » MA ragasztó pisztolyoztam, és...

MA ragasztó pisztolyoztam, és visszafolyt a csőben a forró ragasztó. Azonnal rohantam a csap alá, és kb 10 percig folyattam rá a hidegvizet, most fel van hólyagosodva, mit csináljak vele? Kb 1,5 borsónyi az égett terület

Figyelt kérdés

2015. ápr. 12. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Az lemaradt , hogy az ujjam égett meg
2015. ápr. 12. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Kenj rá aloe vera gélt, és kösd be, hogy ne érje szennyeződés napközben. Amikor tudod, azért levegőztesd kicsit. Minden nap kösd át, és kenj rá aloe verát. A hólyagos égésem így nyom nélkül elmúlt.
2015. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Culevit krém!


A patikában kapsz. Alapból rákosoknak való eredetileg, de bármilyen sérülést azonnal és nyom nélkül gyógyít.


Mikor imádott Papám (tavaly Januárban elhunyt szegény!) veséjét kivették, a sebet Culevittel kentük utána. Rá 1 hétre varratszedésre kellett vinni, és nem akarták elhinni, hogy tényleg 1 hete volt a műtét. Aztán a papírok minket igazoltak.

2015. ápr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Culevit krém

(50 ml)

1690 Ft

2015. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tippeket
2015. ápr. 12. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!