Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 1 hét fekvőgipszet kaptam...

1 hét fekvőgipszet kaptam tegnap, és jövő héten műanyag (zöld 😔) járógipszet kapok És van hozzá ilyen cipő vagy nem tudom mi amitől már most undorodom 😨. Nem lehetne valahogy megoldani h azt ne kelljen viselnem?

Figyelt kérdés
szerintem eléggé kifognak röhögni veke a suliba 😟 és még nekem sem tetszik.

2015. ápr. 17. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Vágasd le a vonat kerekével, akkor nem kell hordanod a gipszet:).
2015. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérjél sima gipszet, ne könnyítettet, arra járósarkat tesznek, nem kell hozzá cipő.
2015. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az a lényeg, hogy tetszik-e vagy sem. Lehet, hogy kapsz hozzá cipőt, de legalább könnyített gipsz, így nem lesz olyan marha nehéz. És nem hiszem, hogy kiröhögnének, nem divatbemutatóra veszed fel, hanem ahhoz kell, hogy meggyógyuljon a lábad..
2015. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérjél inkább sima gipszet. Jobb, mint a műanyag azzal a cipővel. Egyébként azt hittem, a könnyített gipsz színét magad választod.
2015. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!! Igen lehet választani csak az én orvosom azt mondta h nála van műanyag gipsz és azt vettük meg amiből sajnos csak zöld volt
2015. ápr. 18. 06:30
 6/10 anonim válasza:
Szia nekem is nemrég volt könnyített gipszem és nekem is az a csúnya cipő volt és mi megvettük és mondta az orvos utána hogy elég lett volna egy egyszerű gumicipőt vagy mit venni a kínaiba és nem az megvenni drága pénzen és ne hallgass a többiekre hogy a másik gipszet válaszd meg nagyon nehéz lesz .
2015. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is könnyített gipszem volt, a rendes gipsz nagyon nehéz. A járócipő tépőzárakkal oda állítható, ahová kell. Ez egy hajlékony rugalmas cipő. Szerintem nem ciki, mert úgyis látják, hogy sérült a lábad. A gipsz mindegy milyen színű, mert eltakarja a nadrág.
2015. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lemértem a járógipszemet, és nem volt még két kiló sem, vagyis nem annyira nehéz. Egyébként meg járósarok a könnyítettre is felhelyezhető, vagyis a cipőt még mindig meg lehet úszni :)
2015. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!! :) csütörtökön rakják fel a műanyag gipszem és még megbeszélem az orvosommal h a csunya cipő helyett akkor szeretnék valami más fajta cipőt :)
2015. ápr. 20. 10:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett a végeredmény?
2015. ápr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!