Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Égési sérülésre valami jó...

Égési sérülésre valami jó módszert, ami segít eltüntetni vagy halványítani a megmaradt foltot?

Figyelt kérdés
Sajnos februárban megégettem magam, akkor azt gondoltam rögtön, hogy nem olyan vészes, nem is nagyon foglalkoztam vele, majd másnap már hólyagos lett, utána sebes, miután a seb eltűnt, már elkezdtem kezelni, először Curiosával, majd most egy másik krémmel. Nagyon csúnya még mindig, már persze rózsaszín a közepe, de elég nagy, kb. 7-8 cm-es. Nagyon félek, hogy ez mindig látszani fog, mert az alkaromon van, ami nagyon feltűnő, mindenki ezt kérdezi, mióta jó idő van, hogy mi történt.. Van valakinek valami jó módszere, ami bevált? Vagy létezik esetleg valami lézeres megoldás? Vagy mivel kenjem? Köszönöm, ha válaszol és segít valaki, már nagyon kétségbe vagyok esve.. :-((

2015. ápr. 28. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:
"Égési sérülésre tudtok valami jó módszert..." így akartam a kérdést feltenni..
2015. ápr. 28. 21:28
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több idő kell neki. Tavaly májusban égettem meg csúnyán a karom, télen még ott volt. Viszont már nem látom egy évvel később.
2015. ápr. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kb 1 év alatt tűnt el nekem egy hasonló égési seb, az alkaromon égettem meg a sütővel, sokáig látszott egy hosszú fehér csík.
2015. ápr. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak, köszönöm, most már kb egy hete a Contractrubex-el kenem, nem tudom, olyan furcsa a gél, mert egy nap 2szer, 3szor is bekenem, de olyan hámló felülete lesz tőle.. És viszonylag tényleg nagy a felület

3. 4. válaszolónak, nagyon köszönöm, most tényleg megnyugodtam!! mert egyébként a gyógyszertárban is olyan negatívak voltak, mikor kérdeztem, hogy mit ajánlanak és mondta a gyógyszerész, hogy hát végülis vannak krémek, de ugyis megmarad.. :-( Ugyhogy köszönöm mégegyszer is!!

2015. ápr. 29. 18:16
 6/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Ha az enyém nem maradt meg a tied sem fog az alapján amit leírtál. Én 240 fokos fröccshengernél égettem meg. Pont télen lemondtam róla hogy úgy maradt. Erre a kérdésed miatt ránéztem és sehol semmi. :D nekem azonnal fehér/halvny rózsaszín lett és pár órán belül hólyagos, másnapra teljesen gennyes. Mikor ennek vége volt csúnyán piros. Pár hónap múlva ilyen rózsaszínes. Most hiába meresztem a szemem, nincs ott semmi. Hála a jó égnek. (ostoba Munkahelyi baleset volt)
2015. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!