Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Évek óta szörnyen zavaró,...

Évek óta szörnyen zavaró, barna foltok, és piros kiütések vannak a makkomon. Mitől lehetne halványítani, eltüntetni? 15/F (Kép lent)

Figyelt kérdés

Nagyon visszataszító, és zavaró számomra. Voltam vele bőrgyógyásznál is, azt mondta pigment, és hypopigment foltok. Kenőcsöt krémet nem írt fel! Mivel lehet halványítani, esetleg eltüntetni őket? 15/f


Képek:


[link]


[link]


[link]


A segítséget előre is köszönöm :)


2013. jún. 4. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bátor vagy, ilyen képeket feltenni magadról.. :) Vannak pigmentfolt halványító krémek, de nem tudom, hogy azok oda is kenhetőek-e. Keress egy másik bőrgyógyászt, esetleg magánorvost.
2013. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne feltenni ilyen képeket .Személyesn senki

nem ismeri a fiút,akkor meg a probléma .A gondot nem is az elszineződés miatt látom,az is az,mert nem lehet eltünteni.

A halványitás meg nem old meg semmit .

A piros kis hólyag szerű pöttyökre azért már valamit kellett volna hogy kapjál .Ez ügyben keressél egy másik

bőrgyógyászt.

2013. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én gratuláltam neki, nem lehúztam, rossz indulat a környékemen sem volt.. én nem mernék ennyire csupasz feltenni képet még név nélkül se.
2013. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Na ez azért az undorító kategóriába tartozik...


1%-os hidrogén-peroxid (gyógyszertári) szigorúan a foltokra. Tünet megszűntéig, v. max. 14 napig.

Naponta 2X.

2013. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez biztos nem veszélyes? Én 15 évest nem vennék rá ilyesmire az tuti!
2013. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Akkor felezzük a dózist!

0,5% már szinte semmi... Meg is lehetne inni.

2013. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4 es ezt nem gondoltad komolyan.Úgy gondolod mindent csak úgy adnak a gyógyszertában .Ott minden egyes anyag,veszélyes agyagnak számít .
2013. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

4 es,hogy mi tartozik az undorító kategóriába ,és mi nem,azt ne te döntsed el,nem is ez volt a kérdés .

Ha neked lenne ilyen problémád,akkor másképp állnál a kérdéshez.A kérdésre a válaszomat már előzőleg meg írtam .

2013. jún. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem mernék ilyesmi képeket feltenni magamról akár 15 vagy 32 évesen undorító. Nem kell összeveszni velem, hogy miért gondolom így. Ez az én véleményem, nem a tiéd.

Menj el személyesen egy orvoshoz, vagy kérdezd meg a patikust a gyógyszertárban. A hidrogén peroxidot a szépségipar elterjedten használja bizoynos pigmentáciük elfehérítésére. Nem hinném, hogy egy 1%-os oldat komolyabb kárt tenne az érintett felületen. Egyszer már folyt a kezemre 50%-os hidrogén-peroxid, és nem maradt károsodás. A H2O2 megfelelő hígításban, és megfelelő alkalmazási móddal nagyon jó gyógyszer ilyesmikre. A megfelelő alkalmazás alatt nem az intézeti terápiát értem...


Egy orvos

2013. jún. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg orvos volnál, akkor nem hívnád undorítónak a szerencsétlen beteg betegségét/rendellenességét...
2013. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!