Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Achilles ín gyulladással mit...

Achilles ín gyulladással mit csináljak, milyen orvoshoz menjek vele vagy egyáltalán szükséges megmutatni orvosnak?

Figyelt kérdés
Ez a 3. éve hogy begyulladt, de eddig mindig nyáron jött ki így tudtam pihentetni általában egy hétig tartott. Most viszont suli időbe gyulladt be menjek vele orvoshoz és milyen orvoshoz kell menni? Ilyenkor mit tud tenni az orvos kiír, hogy pihentessem vagy tovább küld?

2015. máj. 10. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ortopéd orvos.
2015. máj. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oda nem kell beutaló? Akkor először házi orvoshoz menjek?
2015. máj. 10. 18:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos. Ő ad beutalót a szakrendelésre. Addig is otthon felpakolva borogasd, amennyit tudod.
2015. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor nem fogja azt mondani az orvos,hogy ez nem komoly és menjek suliba? Ne értsétek félre nem lógni akarok csak nagyon fáj és suliba járkálnom kell
2015. máj. 10. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már töréssel sem megyek orvoshoz, mindig leugatnak...
2015. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is ettôl félek, hogy nem vesz komolyan és azt mondja semmi bajom pedig ez nekem minden évbe kijön és egy hétig nem nagyon tudok normálisan járni
2015. máj. 10. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:

ha minden évben kijön annak vlmi oka van ezt kikell vizsgálni

addig is borogasd és gyulladás-fájdalom csökkentő krém

2015. máj. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!