Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 15 énesen elkezdtem konditerem...

15 énesen elkezdtem konditerembe járni mivel elég vézna voltam. Akkor még növésben voltam és most 16 évesen fáj és kattog a vállam térdem könyököm. Ez csak kamaszkori sajátosság vagy maradandó sérülés?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Kopnak a porcok a csontodban. Mikor fekve nyomok nekem is kattog a vállam :D
2015. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ahogy az előző válaszoló is mondta, kopnak a porcok. Nekem is van, de nekem elmúlt, miután szedtem rá gyógyszert. A legjobbak a természetesek, pl cápaporc kapszula, vagy bármelyik polcokra kapható gyógyszer.

Ha nem kezdesz el vele minél hamarabb foglalkozni, öreg korodra igen nagyon fog fájni az összes csuklód. Próbálj gyengébben tornázni, nem hirtelen és ha nem is valtosztatsz az étrendeden, legalább a gyógyszereket szedd

2015. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Porcokra *
2015. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tavasz1999 válasza:
úszás-úszás-úszás
2016. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!