Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történt a bokámmal?

Mi történt a bokámmal?

Figyelt kérdés
Focizás közben félreléptem, és "kiment" a bokám, lassan már egy hete. Akkor már óvatosan rá tudtam lépni, és aznap még elég sokat sétáltam vele, amitől kifáradt, és kezdett fájni, nehezemre esett a járás vele (enyhén meg is volt dagadva + pirosas színe volt). Aztán reggelre szépen kipihente magát, könnyedén jártam vele, egész nap nem is fájt (közben átváltott a színe kékes-pirosasba), de rá 1-2 napra a bőröm nagyon kipirosodott, az egész lábfejemen (kicsit olyan viszketősen, mint mikor a bőröd úgy "felfő"), mindenhol enyhén duzzadt lett. Ez így van kb 2 napja, vettem diclofenacot, kenegetem azzal, de eléggé meg van dagadva, és nem akar lohadni. Fájni nem fáj járás közben, csak érzékeny még, mikor forgatom. A kérdésem az, hogy ebből ugye egyértelmű, hogy nincs eltörve, nincs kimenve (nem kell "visszarakni"), nincs szalagszakadás (vagy bármilyen szakadás). Ha nem javul, elmegyek orvoshoz is, csak szeretném tudni, hogy kb mi van vele. Máskor is ficamodott már ki, de 1-2 nap után nem látszott rajta semmi.
2015. máj. 14. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom hany eves vagy... De tudtom szerint 2 hetig minimum pihentetni kell... Nekem is 1x ki ment a bokam...meg nagyon regen jo par evvel ezelott talan olyan 6 evvel. Kb 12 eves koromban. Anya 2 hetig nem engedett fel kellni meg kb a wc re se. Mindig valaki kisert ki ugy h csak az ep labamra tamaszkodjak meg o rajuk. Es anya mindig borogatta. Hideg vizes torolkozovel.
2015. máj. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!