Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez ugye ínhüvelygyulladás?

Ez ugye ínhüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

26 éves férfi vagyok és már egy ideje fáj a bal kezem ujjai (kb 1 hónapja). Évek óta számítógépen írok a munkahelyemen, itthon is gépelek, playstationnal játszom és emellett méhész is vagyok.


Egy fogam is ekkortájt be volt gyulladva ugyancsak a bal oldalamon, ekkor volt az az időszak, hogy az ujjaimat nem tudtam hajlítani egy helyzetben maradtak és nagyon fájtak. Gyulladáscsökkentő szedése, kenőccsel való kenegetés és a fogam kezelése ezen segített. Sajnos közben folyamatosan erőltettem a bal kezem a munkáim miatt és már nem is kezeltem.

Ekkor arra keltem mindig reggelente, hogy a bal kezem középső ujjai megmerevedtek, és kellett hozzá egy kis idő mire helyreálltak. Most ismét elkezdtem kenni a kezem és Kurkumát szedni és a reggeli merevség kezd elmúlni és már csak reggelente fájdogál mikor be akarom hajlítani a kezem. Sajna pihentetni nem igazán tudom.


Ez ínhüvelygyulladás lehet ugye? Mert olvastam egy szörnyű betegségről a rheumatoid arthritis-ről. Ez nem az igaz?


Köszönöm.



2015. máj. 16. 10:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!