Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Le fog esni vajon a körmöm?

Le fog esni vajon a körmöm?

Figyelt kérdés

Az utóbbi napokban kétszer rálépett a ló, az elsò nagyon fájt, második kevésbé. A körmöm töve kicsit kékes lilás a többi része nem. Messziről nem is látszik. Picit fáj.

ha belilul akkor torvényszerüen nem esik le ugye? Csak mert apa beijesztett vele :D


2015. máj. 24. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyitől nem fog leesni.
2015. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasponló, nekem csak lenőtt.De ahol véraláfutásos,ott igazábol fel van válva a köröm. Majd fél év mulva ha lenőtt látni fogod hogy ott be lehet nyúlni a körmöd alá. Akkor szokott leesni mikor az egész egy nagy véraláfutás mert akkor az egész felület leválik. De ha igy is van nem kell megijedni. Nem fáj az ha leesik és ujra ki fog nőni.Szép lassan elválik az ujadtol.Leragasztani érdemes ilyenkor, nehogy beleakadjon valamibe.

(Ezt csak azért írom ha esetleg lesz ilyen az életedben:) )

2015. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Esett már le körmöm, mondjuk ott kérdés nem volt, a ló teljesen ráharapott, összeroppantotta, és az ergész lila majd msánap fekete lett. :D Nem lepődtem meg hogy leesett :D De valóban nem fájt, amikor leesett :) (Csak a harapás de az kegyetlenül :D)

2015. máj. 25. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!