Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek ha becsíptem a...

Mit tegyek ha becsíptem a péniszem és a fityma alatt vérzikett és fáj is?

Figyelt kérdés
Annyi volt hogy leltem szarni egy koleszos -re és az ülőkéje letört és rá esett a péniszemre
2015. máj. 31. 19:34
 1/6 A kérdező kommentje:
Vérzikett =VÉRZETT
2015. máj. 31. 19:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Betadine-nal fertőtlenítsd le, vagy ha az nincs, legalább valami borotvaszesszel, mégis csak a budi esett rá. Amúgy meg majd elmúlik magától. Na nem a farkad, csak a seb rajta.
2015. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj a kolesz. De szeretem. Én az előbb zuhanyoztam. Potyogott a fejemre a máló menyezetből.... a függöny meg teljesen átlátszó DE MÉG LYUKAS IS. XDDD kolesz <3 amugy nemtudom mit csinálj a farkaddal.. küldj róla képet. :DDDD
2015. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. máj. 31. 20:28
 6/6 anonim ***** válasza:

A jó koleszos balesetek.. Tudtok jó koleszos balesetet? Írjátok meg PM-be.


Nekem koleszba valaki beragasztózta a gatyám, ami a farkamra ragadt, mert vissza volt húzva a bőr azt leszedni volt fájdalmas meg ciki a sürgősségin. XD

2015. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!