Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Munkahelyi baleset, ujjperc...

Munkahelyi baleset, ujjperc törés. Visszakéne mennem dolgozni, de még nem érzem magam munkaképesnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
cnc gépen dolgozok,2honapja becsíptem az ujjam,és eltört az utolsó ujjpercem.Rosszul forrt össze(görbe az ujjam),de ez a kisebb probléma.A nagyobb az,hogy nem nagyon tudok vele rendesen fogni.Nem érzem,hogy tudnék már dolgozni.A háziorvosnál voltam felülvizsgálaton elmondtam,hogy mivan,erre az orvos felháborodva mondta,hogy ujjtöréssel 5 hetet szoktak otthon lenni,maga meg már 8 hétig lesz.Mit csináljak?

2015. jún. 8. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vall be, hogy csak nem akarsz dolgozni. Egy ujjperctörés nem a világ vége.
2015. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ha nem akarnek dolgozni akkor biztos gyakorikerdeseken hazudoznek.
2015. jún. 9. 01:33
 3/3 A kérdező kommentje:

Neked lehet hogy nem a világvége de nekem azzal az ujjammal 10-20kilos lemezeket kell fognom. Idióta.Menjél máshova kötözködni.

Segítő valaszokat továbbra is várok

2015. jún. 9. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!