Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lovaglás közben leestem a a...

Lovaglás közben leestem a a lóról. Mi van a lábammal? Mit ajánlotok rá, ha gyorsan meg akarok gyógyulni?

Figyelt kérdés
Még sosem húztam meg vagy törtem el semmim, úgyhogy azt sem tudom, mi van a lábammal.Kicsit olyan, mintha izomlázam lenne a a térdemtől lefelé, a lábfejemig a bal lábamon.Mozgás közben van ez az izomlázszerű érzés.A derekamnál kis területen szintén ilyen.Segítenétek, hogy mi ez, és főként, mit ajánlotok rá, hogy gyorsan meggyógyuljon?

2015. jún. 5. 20:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és ha kiabálok vagy megfeszítem a hasam akkor ott is ilyen érzés van de főleg a lábamban. Gyors gyógymód?
2015. jún. 5. 20:34
 2/7 anonim válasza:
Nekem is volt már hasonló...menj el orvoshoz ő majd megmondja h mit csinálj vele .nekem adott vim kenőcsöt és néhány nap alatt elmúlt...
2015. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen kenőcs volt, milyen jellegű?Továbbra is köszi a válaszokat
2015. jún. 5. 20:47
 4/7 anonim válasza:
Bocs de azt már nemtudom :) kb 3 éve volt :D
2015. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ja,semmi gond..

Amúgy, tényleg csak egy embernek volt itt ilyen gondja?

Hahó, segítsetek!

2015. jún. 7. 19:36
 6/7 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy csak egy embernek volt ilyen gondja, de nekik volt annyi eszük, hogy orvoshoz fordultak, ha megsérültek!!!! Neked sem itt kellene tanácsot kérni!! Azt már megszoktam, hogy egyesek az internetről akarnak megtanulni lovagolni, de az számomra még új, hogy a gyógykezelést, gyógymódot is ily módon akarják megszerezni.

Gondolod, hogy épeszű ember ad neked tanácsot, azon kívül, hogy menj orvoshoz, mielőtt komolyabb problémád lenne a könnyelműséged, lustaságod és tudatlanságod miatt! Normális ember egyféle tanácsot adhat; menj orvoshoz!!!

2015. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy máshol is megkérdeztem és azt írták borogassam meg masszírozzam és bevált. Szóval most nem nagyon volt hasznos a te tanácsod, utolsó kérdező, más néven Agresszív kismalac...:/
2015. júl. 16. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!