Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rámesett egy nagy beton...

Rámesett egy nagy beton darab. Mit lesz velem? Többi lent!

Figyelt kérdés
Pár barátom segítségével hoztunk a kertbe dekorálás szempontjából egy nagy betonlapot egy kamionnal. Nem volt semmi emelő csak 2 hosszú vastag kötél melyet a betondarab alá tettünk. 5-en voltunk, az egyik a kamionba nemtom mitcsinált, 4-en pedig emeltük lefelé a betont. A én felemen a kötél elszakadt, és rámesett a fele. Szerencsére reflexből az egyik barátom hátszakadásig emelte a betont míg a másik a kamionból előugrott aztán kihúzott óvatosan a beton alól. A barátomnak köszönhetően a lábamnak semmi baja max. annyi hogy a jobb sarkam megzúzódott. Csodálkoztam hogy fájt a hasam utána, de nem érdekelt. Másfél óra után egyre jobban fájt a bal herém. Megnéztem mi lehet vele, de felfigyeltem arra hogy 2x nagyobb, illetve a fél combom illetve a félig a hasam tiszta lila, nagyon felduzzadtam az erek meg minden. Még mindig őrülten fáj, de míg felhívom a mentőket kiváncsi vagyok rá hogy mit csinálnak velem vagy mi bajom lehet, vagy mi lesz a jövőben? A barátom jólvan, a beton kettétört.

2015. jún. 21. 02:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mi lesz velem?*

Jó lenne ha gyorsan válaszolna valaki tartalmasan, mert az is fáj ha kicsit befeszítem a combomat!

2015. jún. 21. 02:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni megmondani, menj dokihoz
2015. jún. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak a lábadra esett a kő? Sérv lehet, ahogy emelted, vagy amíg még tartottad, megszakadt a hasadban valami.
2015. jún. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2015. jún. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
mi lett veled?? Voltál dokinál? de gondolom,mivel akár súlyos belső sérülést is szerezhettél, bele is halhatsz. Remélem nem lett nagy bajod. Majd irj.
2015. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sérvet nem kaptam, ez jó. Mikor rámesett a kő, sok ér kicsattant és enyhe belsővérzésem lett. Ezért lettem lila a combomtól a hasamig. Hát az egyik herém is megbánta, hisz az is összenyomódott vagy az is megcsattant. A mentőautóban már üvöltöttem a fájdalomtól, elaltattak, majd bevittek a kórházba. Ott elállították a belső vérzést, és elköszönhettem a bal herémtől.. Most jól vagyok, most tiszta piros a fél testem, és még salyog odalennt. Most a kórház ingyen wifijéről jöttem fel ide hogy megköszönjem a segítségeket. Bár sokat nem segítetettetek :D Azért köszönöm. Kiderült közben az is, hogy aki ki ugrott a teherautóból, hogy a segítségemre siessen, azmeg eltörte a kislábujját..
2015. jún. 21. 12:27
 8/12 anonim ***** válasza:

Örülök hogy hívtál mentőt. máskor jobban vigyázz magadra.

Viszont a "bár sokat nem segítettetek" azért erős volt...

Hajnali 2:23kor általában nem a gép előtt ül a legtöbb ember.

2015. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gyógyulj meg mielőbb és adj hálát a jóistennek, hogy nem lett ennél nagyobb bajod!
2015. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is mihamarabbi jobbulást kívánok!
2015. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!