Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Rosszul emeltem, menjek vele...

RoŁanĐ kérdése:

Rosszul emeltem, menjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Vasárnap segíteni kellett egy autót arrébb emelni és valószínűnek tartom, hogy görbe háttal végeztem e cselekményt. Aznap még nem volt nagyobb fájdalmam csak éreztem, hogy fáj a derekam, mint általában ha az ember meghúzza egyik izmát vagy valami hasonló. Viszont ma reggel amikor felkeltem akkor elképzelni se tudtam még ekkora fájdalmat, az alkar törésem ehhez képest semmi nem volt, még feküdni is alig bírok, a felállást meg az ülést még szükség esetén is próbálom mellőzni, csak wc-re járok ki, de az is 5 perces cselekmény, van itthon Counterpain krémem ill. lóbalzsamom amiket használok is. Mit javasoltok, várjak vele még holnap/holnaputánig és csak utána próbáljak meg elmenni vele orvoshoz mert ez csak esetleg egy nagyon húzódás vagy valószínűleg nem normális ez az iszonyatos fájdalom és menjek most?
2015. jún. 22. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy sokat javulna holnapig ha ennyire erős a fájdalom. menj minél előbb orvoshoz majd ő megmondja mi a baj
2015. jún. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen erős fájdalommal, jobb ha elmész orvoshoz, meg kell nézetni mi a baj és kapsz rá megfelelő gyógyszereket.
2015. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!