Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Holnap veszik le a gipszemet...

Holnap veszik le a gipszemet a lábamról. Amint le vettek rá szabad már állni?

Figyelt kérdés
5 hétig voltam fekvőgipszben bokatöréssel, 3 helyen eltört és műteni kellett. Kaptam bele csavarokat meg valami fémlapot. Múltkor majdnem elestem ahogy mankóval mentem és hogy ne essek el ösztönösen rá léptem a gipszes lábamra és úgy éreztem hogy már tudnék vele menni de aztán gyorsan vissza léptem a jó lábamra mert megijedtem, de utána éreztem h jól esett a lábamnak h végre rá léptem és még a vér is megindult benne. Szóval én úgy érzem tudod menni vele már holnap csak félek hogy az orvos azt mondja majd h ne terheljem még.. Mert én már nagyon szeretnék rajta járni, mármint nem sétalni csak itthon legalább a wcig a saját lábamon
2015. júl. 1. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd holnap az orvos megmondja, azt tedd, amit ő mond, szerintem a WC-ig nyugodtan kimehetsz majd, ha birsz.
2015. júl. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No, mit mondott a doki?? Szerintem járkálhatsz rajta, a csavarok összetartják. Mikor veszik ki a lemezt belőle?
2015. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Járhatok rajta, muszáj is terhelnem de sajnos még csak mankó segítségével tudok rá lépni, és iszonyatosan fáj :/ a lemezeket majd 1 év múlva veszik ki
2015. júl. 3. 20:33
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem csuklóm törött, abba raktak csavarokat, sajnos az is sokáig fájt, doki mondta, hogy teljesen természetes, hogy még 7-8 hónap múlva is jelentkeztek benne fájások. azóta kiszedték a csavarokat, két év telt el, és teljesen meggyógyult, fájdalommentes. szóval türelem... sajnos ezek a műtött csontsérülések sokáig fájnak, a fene egye meg, nagyon sokáig.
2015. júl. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!