Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet vérmérgezés?

Lehet vérmérgezés?

Figyelt kérdés
A régi ritkitófesû került a kezembe, és úgy éreztem megszúrt. Sajna régi darab, ezért a mûanyag része tiszta rozsa lett a régi pengétôl, de azota az ki lett cserelve egy hónapja,kb. Nem vérzett, nem is fáj, seb sincs. A biztonság kedvéért belenyomtam az ujjam sóba. Nem csípett. Kaphattan vérmérgezést?

2015. júl. 1. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs szúrásnyom, akkor nem sérült,nem lehet bajod.
2015. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha jól látom van...
2015. júl. 1. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Vérmérgezéskor a seb felől a szív felé megy a piros csík. Tetanusz kell ilyenkor
2015. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van szúrásnyom, akkor jól ki kellett volna nyomkodni a sebet, kimosni és jódozni, nem sózni.
2015. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazabol a szurasnyom egy kis potty ami van az ujjamon, nem tunik olyannak mikor megnyomom az ujjam jessel vagy ikyesni.. kid bemelyedes..nem is melyedes...suppedes... nincs se seb, se ver nem volt
2015. júl. 1. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
egészen minimális a valószinűsége a vérmérgezésnek, ennyit a szervezet simán feldolgoz, illetve ennél sokkal nagyobb sérülést is. szerintem ma már nem is látod.
2015. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!