Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vasárnap a strandon beleléptem...

Vasárnap a strandon beleléptem valamibe. Egy kisebb tüskét ki is szedtem a talpamból. Utána fürödtem is, nem volt semmi gond, de ma reggelre kissé megduzzadt és megkeményedett körülötte a talpam kb egy 10 forintosnyi helyen. Igényel valami ellátást?

Figyelt kérdés
Áztassam ki vízben? Sima vízban esetleg ecetesben? Menjek orvoshoz?

2015. júl. 13. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha fürödtél utána, akkor (amennyiben nem kötötted be, és arra gyanakszom, hogy nem) el is fertőződhetett. Akkor kellett volna ellátni, és nem most.

Fáj/fájt? Rá tudsz lépni? Jobb lenne orvoshoz fordulni.

2015. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha rálépek fáj, de inkább érzékeny. Felmerült bennem, hogy megcsípte egy szűnyog is... ha reggel nincs jobb állapotban ellátogatok az orvoshoz, de nagyon nincs kedvem hozzá. Szerdán már dolgoznom kell.
2015. júl. 13. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!