Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 15 éves éves srác vagyok, a...

15 éves éves srác vagyok, a jobb "mellembe" találtam egy ilyen kisebb gumót, ez mi lehet? Szerintem csak valami dolog a tinédzser kori elváltozások miatt. Remélem, hogy nem nagy gond.

Figyelt kérdés
De a balba is találtam valamit,de az régen elég nagy volt,mintha egy pattanás lett volna,és ki luk is volt és ha megnyomtam az a gumót,akkor kijött pattanás szerű valami.De a jobba nincs semmi luk csak a gumi.
2013. dec. 12. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A kamaszkorba lépő fiuk mindegyikénél van ilyen.A hormonok változása miatt van ez.Kezdesz férfiasodni,de nem csak itt tapasztalod a jelét ,hanem lent is XD.Változik a folyadék színezete is .Normális ez ,csak fájdalommal is együtt járhat.

Kerüld a megnyomását ,megütését .Van akinek egy évig is eltarthat,mint nekem is .

2013. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!