Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Másodfokú égés praktikusabb...

Másodfokú égés praktikusabb kötözése?

Figyelt kérdés

Voltam kórházban meg minden, kb egy 4cm-es körben leégett a bőrőm .

Hétfőn történt, azóta már próbál gyógyulni, varasodni csak az a gond hogy a géz szépen le is tépi mikor kötést cserélek.....

kell kennem Dermazinnal de azt olvastam benne hogy napi 1x kell. Na ez ugy történik hogy este bekenem bekötözöm, reggel szépen le is jön a kötés a vastag krém miatt. De utána már nem kenhetem be mégegyszer a leirás szerint,mert majd csak este...

van valami tipp?



2015. júl. 15. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Este bekened, lekötöd, reggel pedig égésre való tapaszt tegyél rá. A patikában eligazítanak ez ügyben :)
2015. júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2015. júl. 15. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyémet orvos köti át 3 naponta.Elösször Pantenolal és oxokorttal kezelték.Már csak oxikortal fújják kötés előtt le.Azt mondták meg se próbáljam én cserélni.Ez másodfokú égés.Csodálkozom te magadnak kötöd.
2018. júl. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!