Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap belelépett egy rozsdás...

Tegnap belelépett egy rozsdás szögbe, szerintetek forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
éphogy érintette a talpam(a nagylábujjam alatt) szinte csak megkarcolta, egy picit vérzett de azóta szinte el is felejtettem hogy ez történt, szerintetek forduljak orvoshoz? vagy ennyiért nem kell
2015. júl. 27. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Felesleges , volt mikor a talpamba félig bement egy nagyobb szög, vagy kutya megharapott . Átmostam és semmi bajom nem lett .
2015. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, megnyugodtam, hogy nem kell tetanusz
2015. júl. 27. 16:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Kelleni kellhet a tetanusz, de ha nem mesz el orvoshoz, akkor megusztad. Abban viszont csak remenykedhetsz, hogy nem kapsz vermergezest (persze ezt is sokszor megusszuk, hiszen nem rohangalunk minden sz4rral orvoshoz) ... mondjuk ebben a vermergezes utani merevgorcsben meghalni nem lehet tul fincsi meghalni es milyen banalis is lenne, hogy egy kis rozsdas szogtol ... de hat ki tudja valojaban. Az orvos megmondhatna, de mivel nem mesz el, ezert csak remenykedhetsz.
2015. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy erdemes kaszkadorkodni a sajat eletunkkel, mert rossz esetben csak egy huzasunk van.
2015. júl. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak megkarcolta és lefertőtlenítetted, akkor nemigen okozhat gondot, szúrt seb veszélyes.
2015. júl. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!