Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kitudom szedni ipari mágnessel...

Kitudom szedni ipari mágnessel, A bicepszembe csapódott fémdarabot?

Figyelt kérdés

A kalapácsról letört egy félcentis fémdarab, ami átlyukasztva a polóújját,

Becsapódott a bicepszembe 2cm mélyen.

Voltam a sebészeten, próbálkoztak valamilyen mágnessel, de végűl bennehagyták, mondván hogy a szervezet majd betokosítja....

Én kiszeretném valahogyan szedetni, mégiscsak egy rozsdásodó fémdarabról van szó....



2015. aug. 12. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem,hogy felelős orvos ilyet mondana, menj el másik orvoshoz, ezt tényleg ki kell szedni. Tetanuszt legalább kaptál?

Házilag egyébként nem próbálkoznék a helyedben.

2015. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam másik orvosnál is, azt mondta

Jobban járok ha benne marad...

Sok ér, meg ideg van ott, nagyobb kárt okozhatnak...

2015. aug. 12. 14:31
 3/4 szamo77db ***** válasza:
Biztos, hogy lehet ejteni egy olyan metszést a karodon, aminek segítségével hozzáférnek és el tudják távolítani azt a fémdarabot. Ne nyugodj bele, hogy ott akarják hagyni! Ki tudja, mit okozhat hosszútávon!
2015. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a bal hüvelykújjamban volt több, mint 2 évig egy vasdarab, szintén kalapácsról pattant le. lassan elkezdte a szervezet kidolgozni, egyszer sikerült kihúznom csipesszel. tök érdekes volt, hogy le voltak a sarkai gömbölyödve.


hogy válaszoljak is: ha mindenképp ki akarod szedetni, sebészeten mondd, hogy csipesszel nyúljanak utánna. valószínűleg kis vágást kell miatta ejteni

2015. aug. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!