Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Verekedés utáni bedagadt ököl...

Verekedés utáni bedagadt ököl . Mit tegyek rá?

Figyelt kérdés
Nos, nem régiben volt egy kis incidensem egy személlyel, és gondolom egy rössz ütés során az öklömön az egyik bügyök mintha fél centit elmozdult volna, és be is dagadt a kézfejem, nem vészesen. Fáj, ha emelek vele, de ha nem csinálok vele semmit akkor nem. Mit lehet rá tenni hogy elmúljon, illetve milyen lehetséges sérülések érhették az öklöm?

#daganat #ököl #véddafákat
2015. aug. 12. 13:24
 1/7 anonim válasza:
Sajnos én is verekedtem egy gyerekkel régebben, és műteni kellett ilyenkör a kezét. Szerintem menj el orvoshoz
2015. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden képpen menj el egy orvoshoz

Az én kezem ugy eltört egy rossz ütéskor hogy összekellett drótozni

2015. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kulcsszó: "daganat". 😂😂😂:'DD
2015. aug. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hátöhm, a probléma az hogy a háziorvosom szabadságon van, más orvosokkal meg nem akarok itt cseszekedni, egyébként elég biztató amiket itt irtok ... egyhamar nem megyek orvoshoz, ha meggyógyul magától egy idő után jó, ha nem akkor megyek.
2015. aug. 12. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább menj el most, mert komolyabb baj is lehet, ha vársz vele...főleg ha elmozdult valami.
2015. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát jó, holnap elmegyek vele.

Köszöntem srácok ..

2015. aug. 12. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd ird meg, hogy mi volt
2015. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!