Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Milyen sérülésre lehet számíta...

Milyen sérülésre lehet számítani ha valakit fejbe dobnak egy tojással a 10-edik emeletről?

Figyelt kérdés
Ebben a videóban https://www.youtube.com/watch?v=TNLGW5UQqUU egy gyereket megdobtak tojással... a tizedik emeletről. Tegyük fel hogy nincs rajta kapucni, és fejbe találja a gyereket a tojás. Szerintetek akkor milyen sérülés. Ha 30 méterről leesik valami, akkor az 80 km/h-ra gyorsul fel állítólag. Nos tudom hogy ez csak egy tojás, de meszes a héja, ilyen sebességgel szerintem simán okozhat agyrázkódást vagy be is törheti a fejét. Gondoljunk bele hogy mivan akkor ha 80km/h-val autózunk és egy szarvasbogár eltalál minket. Vagy ha paintbollozunk, ott csak egy kicsike golyó van, kevésbé kemény héjjal, az is tud jó nagy lila foltokat okozni.
2015. aug. 12. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de engem már dobtak fejbe vele elég nagy sebességgel, ráadásul pont az arcomat találta el. :D Nem lett semmi bajom csak széttört a tojás.
2015. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!