Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet a labfej, talpfajdalm...

Mi lehet a labfej, talpfajdalmam oka es mit kezdjek vele? 21/f

Figyelt kérdés
a labfejem kulso resze, a talpam ugyanazon az oldalon es a sarkam szinten ahhoz a reszhez kozel fajnak. nem tudom konkret esethez kotni a dolgot, de annyi megvan hogy melyik nap kezdett el fajni majdnem egy hete. ha fekszem vagy ulok, erzem hogy valami nem oke de nem mondanam eles fajdalomnak, ha viszont allok vagy jarok, par perc utan mar elegge faj ahhoz hogy le akarjak pihenni. bicegve setalok. kezzel nyomasra, nyomkodasra nem lesz elesebb a fajdalom, csak ha ranehezedek a testsulyommal. mi lehet ez es mit tegyek?

2015. aug. 13. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a cipőd.Általában a nagyon vékonytalpútól van.Hiába divat, ne használd. Vegyél vastagabb talpút, aminek legalább 3-4 cm a sarka.És legalább kettőt és váltogasd.De segíthet egy jó talpbetét, vagy az orthopedia.
2015. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vannak vekony talpu cipoim, de az utobbi idoben pl. jellemzoen edzocipoen jarok. a fajdalom is akkor jelentkezett, amikor napok ota futocipo volt rajtam. rgyebkent koszi, en is gondoltam erre.
2015. aug. 13. 13:11
 3/3 A kérdező kommentje:
lemaradt, hogy csak a bal labam faj, a jobbossal semmi gond.
2015. aug. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!