Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap megharapott a barátnőm...

Tegnap megharapott a barátnőm kutyája, voltam vele dokinál adott egy lapot mit kezdjek most ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval a kutyust másfél éve ismerem a játék hevében harapott meg oltott blöki szóval veszettség véleményem szerint nem áll fent minden éveben megkapta az oltását. Ma elmentem vele orvoshoz kaptam tetanuszt és egy jegyzőkönyvet is amivel el kellene mennem az ÁNTSZ-hez, most kezdtem egy új munkát pár napja, nem engedhetem meg magamnak hogy rögtön szabadságot vegyek ki hogy elmehessek a papírral. Nos a kérdés hogy mi van akkor ha nem viszem be a papírt tetanuszt kaptam kutya rendszeresen oltva van veszettség ellen. Lehet ebből valami bajom?

2015. júl. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy bajod lesz, különösen, ha nem mély a seb, és szépen gyógyul.
2015. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a sebtől nem félek tuti hogy nem lesz bajom meg a doki is mondta hogy mivel a kutya oltott (a legutolsó oltására én vittem el) nem kell veszettség elleni oltás a számomra, csak attól parázok hogy esetleg megbüntetnek mert nem megyek be a jegyzőkönyvvel az ÁNTSZ-hez
2015. júl. 6. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

én ilyenről még nem is hallottam hogy be kell vinni az ANTSZhez. Küldd be postán az a legegyszerübb...

Semmi bajod nem lesz ha oltott a kutya plusz kaptál tetanuszt.

2015. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a papír nem a kutya elaltatásához kell, hogy agresszív állatként eltávolítsák abból a környezetből? Szerintem ne add be a papírt.
2015. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!