Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Üdv! Egy kutya meg harapta a...

Üdv! Egy kutya meg harapta a vadlimat, az egyik szemfoga három centi melyen hatolt az izomba, at estem egy kisebb műtéten. Várható e maradandó fájdalom hosszú tavon vagy a rehab majd segít es elmúlik idővel? Koszi a válaszokat.

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 11:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen rendbe fog majd jöni. nyilván megkaptál minden olyan oltást és kezelést, a műtét alkalmával amit ilyenkor szokás.


Viszont a jövőre vonatkoztatva, kutyától nem szabad elfutni, mert nem lehet, viszont a kutya nem támad ha beszlsz hozzá, esetleg rákiáltasz amikor támadni akar. inkább felé kell lépni torpanni egyet, de nem szabad távolodni gyorsan tőkle, mert azt áldozatnak nézi aki így tesz.


Sokat bringáztam már tizenéves koromtól kezdve, később jártam az országot biciklivel és nagyon sokszor találkoztam már kutyákkal. Mindig elkergettem őket, de legalább sakkban tudtam tartani amíg rá nem jött, hogy én látszom erősebbnek. Ez kivétel nélkül mindig így volt.


A kutya csak akkor mer harapni, ha valaki fut előle vagy látja az állat, hogy félősen hátrálsz.


Viszont a kutyát nem szabad sarokba szorítani sem, mert akkor is támad. Olyan helyen lehet felé futni üvöltve (már ha támadni akar), amerre szabadon el tud menekülni a támadásod elől.


Aki fél a kutyától és ennek a jelét is adja, azt a kutya nagy valószínüséggel meg fogja támadni.


Azt kell lássa a kutya, hogy te vagy az erősebb és nem félsz. Akkor inkább elfut előbb utóbb, ha látja, hogy nem félsz tőle.

2015. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!