Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtött térddel, (meniszkusz)...

Műtött térddel, (meniszkusz) tapasztalatok, hosszú évek után? Mivel lehetne enyhíteni a néha előjövő fájdalmat? Lesz valaha "tökéletes" ismét?

Figyelt kérdés
15 éve volt műtétem porcleválás miatt. 16 voltam. Kezelés előtte és utána 2 hétig, aztán felmentés tesiből nagyon sokáig.. Magassarkút évek óta nem tudok hordani,bár nem is hiányzik. Éveken át, egész jó volt, mondhatni fájdalommentes. Ha sétálok hosszabban, megfájul, de másnapra elmúlik. Frontra is érzékeny. Pár éve vendéglátózok, és erőltetve van minden nap. Sok állás,térd hajlítás.. Fáslizom néha, múltkor jegeltem, mert feldagadt..

2015. jan. 27. 11:54
 1/2 A kérdező kommentje:
amikor jobban fájt, felpolcoltam,mint régen, közvetlen a műtét után. Mostanában, recseg-ropog halkan. :(
2015. jan. 27. 11:57
 2/2 anonim ***** válasza:
Porcerőt szedj, vagy a Finc klubbos Flexigélt, hogy a porc regenerálódni tudjon.
2015. febr. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!