Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Történt már veletek olyan,...

Kisjeti kérdése:

Történt már veletek olyan, hogy fürdőben, uszodában, wellness szállóban megcsúszásból eredően balesetet szenvedtetek?

Figyelt kérdés
felelősségre vonható ilyen esetben egy fürdőhely?
2015. szept. 10. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Nem hiszem, hogy felelősségre vonható, a vizes burkolat csúszik, még akkor is ha "csúszásmentes" van a dobozára írva, ezt mindenki tudja, és óvatosan közlekedik és ennek ellenére néha elesik az ember.
2015. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen. De ahol eddig voltam, ott mindig volt kint ilyen kis csúszásveszély tábla, ahol nagyon csúszott.

Normál esetben meg nem csúszik annyira. Max. akkor esel el, ha nem béna vagy, vagy nem figyelsz, rohansz.

2015. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen velem történt ilyen. Futottam és elcsúsztam, szétnyílt a nagylábujjam amit össze kellett varrni. A fürdőt nem vontuk felelősségre, mivel én voltam az idióta.
2015. szept. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, volt már ilyen.

De ez nem az uszoda felelőssége, saját problémád hogy elestél.

2015. szept. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!