Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Halálos, ha valaki egy lecsupa...

Halálos, ha valaki egy lecsupaszított villamosvezeték több vezetőszálát a konnektorba dugja, a szálak másik végét pedig a vizes mellkasához/szívéhez irányítja?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem szeretném megölni magam. Csupán egy váltakozó árammal kapcsolatos általános iskolai kísérlet miatt (amelyről írnom kell egy kisebb beszámolót) merült fel bennem ez a kérdés:)

2015. szept. 13. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tuti ki akarod nyírni magad. Általános iskolába nem adnak öngyilkos tippeket.
2015. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretném magam kinyírni xdd....
2015. szept. 13. 18:48
 3/14 anonim válasza:

???

Ilyen kísérlet biztos nincs!

Már a kulcsszavakból is látszik, mire készülsz. Én azt mondom: jobb, ha nem próbálod ki. Ha meghalsz, nem nyersz vele semmit. Ha nem halsz meg, akkor az ájulás és az emiatt fellépő oxigénhiány miatt súlyosan károsodni fog az agyad, és nem leszel olyan jó tanuló, mint most vagy. Ne akard az egész életedet tönkretenni egy öngyilkossági kísérlettel!

2015. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg meg szeretnék halni. És aki igazán meg szeretne halni, az meg is hal...Még ma.
2015. szept. 14. 10:21
 5/14 anonim válasza:
Hajrá, szurkolunk neked! Ha sikerült, majd számolj be, milyen érzés volt!
2015. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen!

De a maradandó károsodás esélye megvan.

2015. szept. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csupasz végű vezetékek a szívem körül+hajszárító+egy kád langyos víz
2015. szept. 14. 12:25
 8/14 anonim válasza:
Mondd, az üzenetedre írt válaszon egy percig sem gondolkodtál? Nem veszekedni akarok, csak olyan rossz látni, hogy valaki meg akar halni... Én sosem akarnék végezni magammal. Bármilyen rossz lenne is az életem - voltam már depressziós, tudom, milyen rossz érzés -, sosem tennék ilyet magammal. A Halál eljön, amikor el kell jönnie.
2015. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg megcsapna egyszer az áram, és leoldana a Fi-relé... vagy a kismegszakító. Villanyszerelő vagyok, én eltudnám magam intézni árammal, de te jó eséllyel a közelébe se jutsz...
2015. szept. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
11%

Mivel én vallásos vagyok, ezért nem leszek öngyilkos, te sem legyél az. Nekem is unalmas az életem, bulik, barátok nélkül, csak a munkám az meg a családom, mi még megtart.

Az öngyilkosok nem kerülnek fel a mennyben és sosem találkozhatnak az eltávozott szeretteikkel, a családod életét pedig teljesen tönkre tennéd, én is ezeket tartom a szemem előtt, és csak gondolok rá, mennyire jó is lenne végre ott fent lenni és tigrisezni, bár ezt nem hinném, hogy sokan értitek, na mind1. Csak annyi, ne add fel, én sem teszem.

2015. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!