Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » S. O. S. Mi lehet az ujjammal?

S. O. S. Mi lehet az ujjammal?

Figyelt kérdés
Csütörtök este valahogy rosszul tettem le a kezemet az ágyra ès a kisujjam hátracsavarodott a gyűrűsujjam mögè! Nagyon fájt ès az ujjam tövèben szúró fájdalmat is èreztem! Már aznap este látszott hogy bevan dagadva!! Azóta mèg mindig felvan dagadva ès elèggè fáj ha behajlítom! Mi törtènhetett vele? Zúzódott? Megrepedt? Eltört?

2015. szept. 21. 06:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt csak egy röntgennel lehet megállapítani, menj el sebészetre.
2015. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kell röntgeneztetni, de tényleg. Menjetek el még ma délután megnézetni, legalább te is megnyugszol.
2015. szept. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okè! Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 21. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Röntgen, anélkül még orvos se mondja meg mi lehet.
2015. szept. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen..tudom
2015. szept. 21. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmentetek azóta orvoshoz?
2015. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen...koszi az erdeklodest :)

Elkuldtek rontgenre!! Nem tort el csak az izom meghuzodott!! 1 hetig osszekell kotozgetnem kell a kidujjamat a gyurus ujjamhoz es gyulladascsokkento kremmel kenni...ja meg birogatni!! 1 hetig felmentes tesibol es ha 1 het mulva sem javul akkor visszakell menni!! De mikor hazafele jottunk csak akkor lattam meg hogy a tenyeremen a kis es a gyurus ujjam kozott van egy szep nagy pukli!! Nem tudom mi lehet de majd aut is jegelem!! :)

2015. szept. 22. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!