Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit kezdjek most az ujjammal?...

Mit kezdjek most az ujjammal? Többi lent

Figyelt kérdés
Szóval egy hete kb lerágtam a körmeimet stresszes állapotban,és a bal kezemen a középső ujjamon valamilyen seb lett,nagyon fáj, a körömlakkot se merem lemosni mert belemenne az aceton és nem kicsit fájna.. A körmöm melletti részen van,és konkrétan egy darab hús lóg ott ki azon a részen, azóta sebtapaszt rakok rá, de nem igazán segít, és még mindig nagyon csúnya. Anyukám szerint benőtt a köröm, de nem hiszem hogy akkor a húsnak is látszania kéne, bátyám szerint ki kéne egyszerűen csak tépnem de azt nem merem a fájdalom miatt. Menjek el vele orvoshoz,vagy hagyjam hátha majd begyógyul? A többi körmömön nem lett seb,ha ez számít valamit.

2015. aug. 23. 03:11
 1/3 anonim ***** válasza:
az azert van mert leragtad a kormod , nyugi helyre jon , csak ido kell hozza , addig tegyed a sebtapaszt ra ... gondolom mas oka nem lehet , hisz nekem is volt ilyen
2015. aug. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez "normális" ha tövigrágtad.

Áztasd az ujjajda ersö (hideg!) kamillateában, lehetöleg egész nap, éjjelre emg tegyél rá babakrémet vagy cinkkenöcsöt. Pár nap alatt rendbejön. (Neken többször volt ilyen - igat, nem lerágtam, hanem más okból és így tudtam rendbehozni)

2015. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. aug. 23. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!