Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valami sz@r cipő kikezdte a...

Valami sz@r cipő kikezdte a lábam. Hogy tudnám orvosolni ármenetileg én? Aztán orovos persze. Bővebben lent

Figyelt kérdés
A méretem volt, de másnapra mind a két nagylábujjam lila lett a körömrészen és feldagadt és kivérzett a korom alol.. Most nem jo ram egyik cipo sem be van dagadva es luktet.. Mikor mulik ez el? 😰

2015. szept. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
jég
2015. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezzel mit csináljon egy orvos, jegeled, kenegeted Bepanthennel és majd elmúlik. Nem hiszem el, hogy nem érezted, hogy ennyire nyom, nem lehetett a méreted.
2015. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megfogadom
2015. szept. 22. 18:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Fertőtleníteni kell, és antibiotikumos kenőccsel kenegesd.
2015. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem
2015. szept. 22. 22:41
 6/6 A kérdező kommentje:
És igen is a méretem volt.. Csak eppenseggel ket napon keresztul egy rossz egyencipot kellett hordanom és nem volt ido erre. Aztan most vettem egy orvosi tut, alkoholt es kiszurtam tovabba nem reszleteznem koszonom..
2015. szept. 25. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!