Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi a fene történt a bokámmal?

Mi a fene történt a bokámmal?

Figyelt kérdés

Kedden feltörte kicsit a sarkamat a cipő, most péntek van, és egy elég nagy, gennyes seb van rajta, ami nem lenne gond, de olyan iszonyúan fáj az egész bokám, hogy alig bírok ráállni. Olyan szúró érzésem van, mint amikor a bokaszalagom részlegesen elszakadt, a seb körül piros, meleg, és viszket, be van dagadva az egész bokám, és ha jól vettem ki, véraláfutásos is egy kicsit. Betadine-t tettem rá és kék kenőcsöt, majd bekötöztem. Feltételezem begyulladt/elfertőződött, és el is megyek orvoshoz, ha nem javul, de nem értem, miért nem tudok ráállni, miért dagadt be és fáj ennyire, mert egy cipő által kitört saroknak nem kéne ennyire fájnia, és olyan, mintha nem felszíni seb lenne, hanem mélyebben is fájna valami, pedig nem estem el vagy fordult ki a bokám.


Szerintetek mi történik?



2015. jún. 27. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán elfertőződött a seb?
2015. jún. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül elmentem az ügyeletre, közben eszembe jutott, hogy a bokám kis is bicsaklott kedden. Készítettek röntgent, de nem volt semmiféle elváltozás, viszont a seb begyulladt, és ki kellett tisztítani. Kaptam injekciót, és felnyitották a sebet, kitisztították, majd bekötözték.
2015. jún. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!