Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ferde a nyakam és fáj. Nem...

Ferde a nyakam és fáj. Nem bírom jobbra fordítani. Mit tegyek? Miért lehet ez? 14/L

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy elaludtam mert miközben zongorázgattam és feláltam a székről hirtelen nem tudtam jobbra mozdítani, mert irtózatosan fájt. Anya nem nagyon akar elvinni az orvoshoz, mert biztos csak meghúztam, de akkor nem lenne ferde.

2015. szept. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:

hát pedig jó lenne dokihoz menni, mert kéne rá fájdalomcsillapító és gyulladás csökkentő injekció, meg merevítő


ha anyád nem visz orvoshoz, akkor irány az ügyelet egyedül!

2015. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tettünk rá meleg sót. Annyira nem ferde. Meg föl le balra tudom mozgatni. Csak jobbra nem
2015. szept. 26. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Menj egy jóóó csontkovácshoz.
2015. szept. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen volt velem is,úgy elfeküdtem az éjszaka 1 napig nem tudtam jobbra vagy balra már nem emlékszem merre fordítani és 2 napig fájt,nagyon beállt amikor nem fájt már annyira én a nyaki izmokat maszíroztam közben meg forgattam arra amerre nem ment,aztán egyre jobban tudtam így forgatni.De tényleg nagyon vacak érzés
2015. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reuma krémmel dörzsöljétek be naponta kétszer, rendbe fog jönni.
2015. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Becsípődé, majd elmúlik.
2015. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ezzel küzdök 3 napja. naponta kétszer bekenetem voltaren forte-kenőccsel. pár óra hosszára használ, aztán megint jöhet a kenőcs.
2016. febr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!