Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt egy boka sérülésem,...

Volt egy boka sérülésem, részleges ínszalag szakadás, ami nem lett jól kezelve. Az új orvos ultrahangra küldött és azt mondták, meszes darabok vannak az ízületben. Milyen gyulladáscsökkentőt szedjek?

Figyelt kérdés
A doki egy csomó nem szteroid gyulladáscsökkentőt felsorolt, azt mondta, mindegy melyiket szedem. Javaslat?

2015. szept. 30. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Javaslat?


Keress másik dokit! Olyat aki KONKRÉT gyógyszert/eket javasol és el is mondja mit és miért.

2015. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neki kellett volna valamit felírnia. Egyébként sokáig nem ajánlott szedni nem szteroid gyulladáscsökkentőt, mert kikészül a goymrod.
2015. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez már a harmadik doki, több helyre nem szeretnék menni.Vidéki vagyok és ez a legjobb maszek orvos. Azt mondta, hogy valami recept nélkülit váltsak ki.

Aleve-t ajánlottak többen, de az tényleg kicsinálja a gyomrot.

2015. szept. 30. 16:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek az ajánlott gyógyszerek csak a fájdalmat csökkentik, gyulladásra nem hatnak, felírhatott volna valamilyen gyulladáscsökkentőt és utána nem ártana fizikoterápia és gyógytorna, ezt nem ajánloatta?
2015. szept. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De, jártam ezekre, viszont maradt a bokám fölött egy duzzanat. Erre mondta, hogy 2 hétig kellene gyulladáscsökkentőt szedni és jegelni (a balesetmárciusban volt). Ha nem lesz jobb, akkor atroszkópos izülttisztítást kell végezni. Gonoltam, megpróbálom előbb a gyógyszert, mert az Advilban, Cataflamban, Aleveban ..stb van valemyenni gyulldáscsökkentő is.
2015. szept. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!