Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrazkodasom van?

Agyrazkodasom van?

Figyelt kérdés

Ma osztalytarsammal szelhamoskodtunk,es nekiugrottam a falnak,bevertem a fejem,5percig csak fekudtem..Szedultem,hanyingerem van,a fejem azota is faj,es volt 11kor..A hanyinger neha neha elojon meg.Voltam.haziorvosnal,megnezte a vernyomasom,a cukrom,es azt mondta,hogy ha nem javulok,menjek vissza holnap.A panaszaim agyrazkodasra utalnak.

Rosszul erzem magam,de nem szeretnek hianyozni a sulibol.Szerintetek,erdemes vele orvoshoz mennem,hogy akkor ott a hazi nem utalt be?!


2015. okt. 6. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még tart a hányinger, akkor lehet enyhe agyrázkódás, de sok mindent úgysem tudnak vele kezdeni. Nekem is volt amikor leestem a lóról, másnapra már elmúlt. Viszont most az a legjobb, ha nem ide irkálsz, hanem lefekszel. Ha másnap is hányingered lesz, akkor látogasd meg az orvost.
2015. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod!
2015. okt. 6. 18:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Én be mennék vele balesetire.
2015. okt. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam ma,kiderult,koponya zuzodasom van.
2015. okt. 7. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez sajnos előfordul annál, aki faltörő kost játszik. Gyors gyógyulást !
2015. okt. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!