Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehetséges hogy agyrázkódásom...

Lehetséges hogy agyrázkódásom van?

Figyelt kérdés

Tegnap edzésen egy csapattársammal összefejeltem, neki semmi baja nem lett én viszont rögtön a földre kerültem. Néhány másodperccel ezután mikor magamhoz tértem fekete pöttyöket láttam perceken keresztül, de akkor még nem nagyon fájt a fejem, mert az ütéstől elzsibbadt.

Ma mikor felkeltem iszonyatosan fájt a fejem, és ahol eltalált a fiú a homlokával (a fülem és környéke) oda akkora pukli nőtt hogy a fülem mögé nem bírom rakni a hajam mert félek tőle hogy a fajdalomtól szétesek.

Még mindig faj a fejem, mikor gyorsabban mozgok lüktet is, orvoshoz mindenképp elmegyek, de nem hiszem hogy mára lenne még időpontja.

Esetleg ha eszetekbe jut még valami, nyugodtan írjátok le/meg.

Köszönöm előre is válaszotokat



2015. febr. 11. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Kórházi baleseti ügyeletre kell bemenned. Hívd azért fel a háziorvosi rendelőt és kérdezz rá, hová tartozol, melyik kórházba? Ott a sorodat kivárod és fogadnak. Amikor én elestem és nagyon megütöttem a fejem és nem mentem azonnal csak pár nap múlva el a Balesetibe, akkor nagyon leszúrtak. Fejsérüléssel állítólag haladéktalanul menni kell, mert nagyon veszélyes.
2015. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kórházi ügyeletre kell valóban menned! Holnapig ezzel már nem várhatsz.
2015. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem is kell időpont, ezzel sebészetre is mehetsz, vagy balesetire, ott csinálnak koponyaröntgent és elküldenek egyéb vizsgálatra is ha szükséges. Ezzel már tegnap orvoshoz kellett volna menned.
2015. febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!