Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Eltörhetett a V. középcsontom?

Eltörhetett a V. középcsontom?

Figyelt kérdés

Ideges voltam és bele csaptam az asztalba viszont félre ment az ütés és az asztal szélére ütöttem. Nem teljes erővel olyan közepessel. Ez egy hete történt.

Akkor és most is tökéletesen tudtam mozgatni a kisujjam és egyáltalán nem fáj amikor mozgatom de amikor megnyomok egy bizonyos pontot akkor viszont érzem hogy fáj. Akkor sem rohadtul, de azért eléggé, olyan közepesen. Ez 1 hete történt. És amikor az asztalra ütöttem nem éreztem különösen nagy fájdalmat.

De az biztos hogy Hétfőn elmegyek röntgenre ha nem lesz jobb. És még hozzá tenném hogy csak ma jött vissza a fájdalom mert az ütés után két nappal semmit nem éreztem... Érdekes



2015. okt. 10. 11:42
 1/4 A kérdező kommentje:
+ be van dagadva
2015. okt. 10. 11:44
 2/4 A kérdező kommentje:
[link] Itt fáj. a piros folt végéig
2015. okt. 10. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mozog akkor nem tört el. Íratlan szabály. Ha eltört volna besz*rnál, úgy fájna :D Valszeg csak egy kisebb zúzódás lesz az.
2015. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2015. okt. 10. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!