Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ráestem a kezemre és fáj...

Ráestem a kezemre és fáj eltörhetett?

Figyelt kérdés
Ma tesi órán ráestem a kezemre ( csúszkáltunk a jégen) és most nagyon fáj nincs bedagadva,nem is lila semmi nem látszik rajta tudom mozgatni is de fáj. Valami módszer h hamarabb elmuljon?

2015. jan. 9. 15:55
 1/5 anonim válasza:
ha nagyon fáj akkor menj el orvoshoz
2015. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha törés lenne nem tudnád mozgatni. Valószínűleg csak repedés vagy zúzódás. Azért nem ártana egy dokihoz menni, és röntgenre. Ott majd felvilágosítanak. Egyelőre fájdalomcsillapító amíg el nem mész dokihoz

Ha zúzódás valószínűleg befáslizzák, és kapsz rá izomlazító kenőcsöt(nekem ezt csinálták), ha repedés akkor kapsz egy gipszet pár hónapra(nekem csak fél gipsz volt.Teteje gipsz,alul fásli nem tudom hogy teljeset adnak e rá)

2015. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jan. 9. 16:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tört el csak meghúzódott. És már nem fáj annyira.
2015. jan. 10. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Mostmár egyáltalán nem fáj a kezem.
2015. jan. 11. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!