Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Volt egy balesetem kb februárb...

Egysrac171717 kérdése:

Volt egy balesetem kb februárban. Magam alá fordult a bokám. Voltam vele dokinál azt mondták pihentessem két hétig így is volt.2 hét mulva ujra elkezdtem edzeni. Fájt a bokám egy pontban nagyon egy két napig de nem foglalkoztam vele. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A fájdalom terjed felfelé ezért elmentem vele orvoshoz. Azt mondták tulterhelés a vádliban. Pár hét elteltével a munkahelyen azt tapasztaltam hogy nem kapok levegőt. Pár nap mulva vért köhögtem. Elmentem orvoshoz bebizonyosodott a tüdőembólia.(a bokámból indult,kiderült hogy mélyvénás trombózisom volt) a kérdésem az lenne hogy mennyi esély van rá hogy ez genetikai probléma lehet?

2015. okt. 12. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hülyeséget mondtak, 2 hét, az, amíg nem célszerű ráállni, edzeni vele meg pláne nem. Nekem 3x4 cm-s vérömleny volt rajta.

Jó darabig nem szívódott fel. Te meg elkezdtél vele ugrabugrálni és felküldted a tüdődbe.

Hogy mennyire genetikai, azt genetikai vizsgálat tudja megállapítani (olcsó).

Egyébként soha nem lesz olyan, mint előtte volt, valószínűleg minden időváltozást meg fogsz érezni.

Később még többször is alád fordulhat, mert "kilazult" az a rész. Nem tudom ezek után mennyire célszerű komolyabban terhelni...

2015. okt. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha genetikai penne akkor mar hamarabb elo kott volna a serulesektol nem?
2015. nov. 14. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!