Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A térdműtét utáni drain cső...

A térdműtét utáni drain cső eltávolítása mennyire fáj?

Figyelt kérdés
Hétfőn műtik a térdem és sok rossz dolgot hallottam ezzel kapcsolatban, azoknak a véleményét várnám akik már túlestek hasonlón. Porcleválás miatt műtik artrosztkópiásan, akkor is raknak bele csövet?

2015. okt. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Van AS műtétnél is cső. Nem kellemes érzés, amikor kiveszik, egy 2-3 másodperces erősebb fájdalom. Igazából ahogyan bent van, nem érzed nagyon, majd miután kijött megint nem olyan rossz.

Ne ijedj meg tőle, ne pánikolj, de arra se számíts, hogy jó lesz.

Én annyira meglepődtem azon, hogy milyen hosszú volt a térdemben lévő drén, hogy mire feleszméltem, már kint is volt. Maga a tudat a rossz, meg ahogyan érzed, hogy valami jön ki onnan.

Hogyha porcleválásod van, szerintem az a fájdalom, amit ekkor fogsz érezni, nem lesz túl idegen neked, tényleg ne aggódj, mert ha kijött, már okés lesz.

Remélem tudtam segíteni!:) 18/L

2015. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor artroszkópiám volt a mellettem levő hölgyet porcleválással műtötték, nem kapott csövet. 8 hónapja műtöttek, mozaikplasztikáztak, nagyon féltem a csőtől, meg sem éreztem, amikor kivették. Szóval ahányan vagyunk annyiféleképpen éljük meg.
2015. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!