Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A gipszelőben miért végeznek...

A gipszelőben miért végeznek állandóan kontár munkát?

Figyelt kérdés

A járógipszemet 2x rakták fel sz@rul 1 hét alatt, szoros volt, új kellett, aztán meg úgy vágta, dörzsölte a bokámat (+ túl magas is lett), hogy 2 nap után megint cserélni kellett. Tavalyelőtt, mikor a karom törött el, szintén csak másodjára sikerült nekik normális körgipszet felrakni.


Más is járt hasonlóan? Vagy én fogom mindig így ki a gipszelést?



2015. okt. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert a gipszelő éhbérért dolgozik és nem érdekli ilyen munkát végez.
2015. okt. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbben 8 általánost végeztek, talán a gipszelős végzettségük sincs meg, hisz drága a suli. 24 órában dolgoznak éhbérért és ha tudnád milyen trágya az alapanyag amit kapnak, csodálkoznál milyen jó munkát végeznek.
2015. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Így jártam én is, de levágtam egy részen a gipszet, mert nem bírtam ki úgy szorított.
2015. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Pont most vannak ilyen friss élményeim, de nekem nincs ilyen rossz tapasztalatom. Októberben 3x gipszelték a lábamat, mindig normális volt a gipszelő, a gipszemmel sem volt gond.

5 éve, amikor a kezemet törtem el, akkor viszont egyszer újra kellett gipszelni a kezem, mivel szorított a gipsz. Másodszorra már jó lett.

2015. okt. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!