Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A jobb vállam pár eve enyhen...

A jobb vállam pár eve enyhen megzuzodott. Azóta, ha jobban megeröltetem, teszem azt fekvozok, kicsit recseg, kattog de nem allandoan es hangosan. Vajon nem szabadna eroltetnem?

Figyelt kérdés
Nem akarok hulyeseget mondani ,de kophatnak a porcok,izületek?Nem vagyok rendszeres sportoló napi szinten nem eroltetem.Lehet kesobb belole nagyobb baj?
2014. júl. 21. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
igen, az ízületek, porcok kophatnak. én rendszeresen sportolok,velem is előfordult hogy meghúztam a vállamat és utána elég furán viselkedett jó ideig. plusz folyamatosan kattog a csípőm, térdem (gondolom megerőltetéstől)de nem mutattam meg dokinak és nincs is vele különösebb bajom. szerintem amíg nem fáj addig nincs miért aggódni :)
2014. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm am csak a napi alap kis gyakorlatokat csinalok kis lite-os gyúrás ,hogy meg legyen az alap kondim.
2014. júl. 21. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!