Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A részleges izomszakadás...

A részleges izomszakadás összekeverhető a trombózissal?

Figyelt kérdés

-Mozgásszegény életmódot folytatok (ezen változtatni fogok)

- Régóta dohányzom

- Fiatal vagyok, 20 éves.


A napokban készültünk az iskolai fellépésre, keringőre.


A lábam egyik próba ELŐTT elkezdett fájni a térdhajlatban, néha a comb belső oldalán és alsó részén.


Elég félős vagyok, a betegségektől főleg. Mondhatnám azt is, hogy enyhén hipohonder vagyok.


Elég nagy a nyomás rajtam, mert vizsgázni készülök a napokban és az ilyen helyzet mindig megterhel. Nemrégen egy barátomnak volt trombózisa, bár Ő szedett fogamzásgátlót és jócskán elmúlt 30 éves.


Voltam orvosnál, aki megállapította az enyhe, részleges izomszakadást.

Kitapintott egy borsónyi göböt a térdhajlatban.


Ugye ez véletlenül sem keverhető össze mással?



#izom #izomszakadás #összekeverhető
2015. okt. 20. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ha voltál dokinál akkor ne izgulj, ha trombozisnak gondolta volna akkor azonnal zavar a kórházba. amúgy elmúltak a panaszok? mert ha a trombozis miatt aggódsz akkor bemehetsz magadtól is a sürgősségire, megmondod mi a panasz. végigvárod a sorodat vesznek vért meg ultrahangot a lábadra és kizárják a trombozist.
2015. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából nem múltak még el, de nem zárom ki, hogy pszichés egy része, mert túlságosan ráparáztam. Már több helyen is érzem az enyhe fájdalmat. Mármint az egész labamban több helyen. Persze ez nem tart sokáig, annyi, hogy a combom fáj még kicsit.


Köszönöm a válaszod.


Arra voltam kíváncsi, hogy akkor tuti látta volna.

2015. okt. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!