Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Érdemes lenne elmenni orvoshoz?

Érdemes lenne elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Tegnap foci edzésen el estem és bevertem a bokám. Az edző kiálított mert szerinte nem volt komoly. Edzés végére már alig bírtam ráállni a barátom kísért el a kocsiig. Mára teljesen bedagadt és borzasztóan fáj. Apukám nincs itthon, 1 óra múlva ér haza. Akkor el kéne mennem orvoshoz vagy vegyek be még egy fájdalom csillapítót?

17l


2015. okt. 29. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
menj dokihoz es ha fáj, akkor vegyél be, de az nem fogja meggyógyitani a lábadat
2015. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapító, és go orvos!
2015. okt. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a fájdalomcsillapító nem hinném, hogy használna. inkább borogasd és amint hazajött apukád menjetek el egy baleseti sebészeti ügyeletre.
2015. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Elmentünk az ügyeletre, megröntgenezték és kiderült, hogy eltört a bokám. Apukám eléggé lecseszett, hogy nem szóltam előbb:D Elvileg 2 hétig lesz fekvőgipszem és 3 hétig járó.
2015. okt. 29. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Jobbulj kérdező!
2015. okt. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2015. okt. 30. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Jobbulast :)


Az fura, hogy nem uvoltottel a fájdalomtól :O

2015. okt. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A fájdalom biztosan jelez zúzódást vagy törést. Meg fogják röntgenezni, mindenképp sürgősen fordulj orvoshoz.
2015. nov. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:)
2015. nov. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!