Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek eltort?

Szerintetek eltort?

Figyelt kérdés
Ma biciklizes kozben a vizes fuben elestem,es hatra hajlott a kisujjam,elegge felvan dagadva meg lila. A labfejem is elegge beutottem,arra pedig alig birok raallni,viszont nincs belilulva,csak fel van dagadva! Szerintetek holnsp erdemes elmenni vele az orvoshoz? Vagy csak zuzodas mindketto? Az ujjam tudom mozgatni csak faj meg feszit.

2015. okt. 30. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Még ma menj el az ügyeletre.Valószínű törés az ujjadban.A láb sem játék, azt is mutasd meg orvosnak.
2015. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma mar nem tudok elmenni,mivel videken vagyok mamameknal,szovsl mindenkepp holnap! De akkor is tores,ha tudom mozgatni? Csak feszit meg faj?
2015. okt. 30. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet attól még törés, vagy ínszalag részleges szakadása.
2015. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is tudtam mozgatni mikor eltörött, de mellé oltárira fájt. Aztán másnap kaptam egy szép gipszet.
2015. nov. 1. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!