Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elestem és megütöttem a...

Elestem és megütöttem a mellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kb. Egy húsz perce, a kisöcsémmel játszottam, amikor megbotlottam a lábában, és elestem. A job mellem bal oldalán, van egy kis piros folt. Nem fáj, csak akkor ha megèrintem, vagy ha gyorsabban sétálok. Mellesleg, pont menstruálok. Lehet valami komoly bajom is ebből? Mit tegyek, hogy elmúljon a fájdalom és a piros folt?

Egy kétségbeesett tinilány.



2015. nov. 1. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi bajod. Majd elmúlik, sok mindent nem tudsz vele csinálni, maximum jegeled.
2015. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmit. A mellre persze vigyázni kell, érzékeny, az ütés nem jó neki, de mostmár semmit nem tehetsz, és egy ilyen kis ütésből semmi bajod nem lesz. Én egyszer elhasaltam biciklivel, 4 bordám köszönte szépen a részvételt és eltört, a mellem se örült neki, de nagyobb baja még akkor se lett.
2015. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat, valamennyire sikerült megynyugodnom. A piros folt már valamennyire eltünt és már nem is fáj olyan intenzíven. Remélem hamarosan teljesen renbe jön. Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. nov. 1. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!