Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábfájással, térd és ízületi...

Lábfájással, térd és ízületi fájdalmakkal hova tudok menni orvoshoz?

Figyelt kérdés

Elég brutálisan fáj a lábam, főnököm is les, hogy mért akarok folyamatosan ülni, (de nem veszi észre, hogy mindig olyan melót kérnék ami ülő munka lenne). eredetileg lúdtalpas is vagyok, bár betétet hordok de semmit nem ér, térdem nagyon brutálisan fáj, munkavédelmi cipőbe úgy begyulladt a lábam, hogy ráállni alig tudtam. Igazából direkt olyan szakmát kerestem amivel ülhetnék (elektronika) de most valahogy nem ezt dobta a gép :S

Ezen felül leszázalékolásra mikortól kerülhet sor? (én ugyan nem vágyok erre, meg dolgozni is szeretnék, tanítani is akarok majd)


2015. nov. 10. 19:52
 1/1 anonim válasza:
Egy ortopéd orvoshoz nem ártana elmenned ő kivizsgálna és megmondaná hogy mi a teendő. Minnél előbb nehogy komolyabb baj legyen :/
2015. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!